Історія готелю “Ювілейна” тісно пов’язана з історією ВАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В.Фрунзе”.
img_5321Відлік свого історичного шляху готель веде з 1996 року. Її відкриття було приурочено до святкування ювілею лідера вітчизняного машинобудування – 100-й річниці успішної роботи на ринку обладнання для атомної, хімічної та нафтової промисловості.

Гостями готелю стали делегації промислових і ділових кіл близького і далекого зарубіжжя: США, Італії, Китаю, Індії, Туреччини, Болгарії, Ірану, Аргентини, Російської Федерації, Білорусії, Казахстану, Туркменістану, Узбекистану, Азербайджану та багатьох інших країн.

З 1 листопада 2007 р готель «Ювілейна» стала найбільшою в м.Суми та області, маючи номерний фонд в 78 готельних номерів, з яких 3 номери класу суперлюкс, 9 люксів, 15 напівлюксів, 23 двомісних та 28 одномісних номерів бізнес-класу. Інфраструктура готелю “Ювілейна” створює сприятливі умови для поєднання бізнесу та відпочинку.

Серед почесних гостей готелю Президенти і прем’єр-міністри України, посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, поет, прозаїк, режисер, сценарист, публіцист, актор Євген Євтушенко, перша скрипка України, популярна співачка Ассія Ахат, музикант, поет, композитор, художник і продюсер Юрій Шевчук і група «ДДТ», заслужений майстер спорту з плавання, триразова чемпіонка Олімпіади, чемпіонка світу, чемпіонка Європи, чемпіонка Кубка світу Яна Клочкова, засл ужению майстер спорту з плавання, чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубка світу з плавання, срібний призер Олімпіади в Сіднеї Денис Силантьєв та багато інших відомих державних діячів, представники творчої еліти і великого бізнесу.

В готелі панує атмосфера європейського комфорту, яка відповідає запитам сучасної людини. Тут все створено для затишку та відпочинку гостей.

Ласкаво просимо в готель «Ювілейна»!